Opowiedz coś o sobie i o Twojej historii w naszej firmie

Pracuję w naszej firmie już ponad 2 lata. Przez ten czas poznałem wielu bardzo ciekawych ludzi, z którymi utrzymuje kontakt również po pracy. Ważdny dla mnie jest bardzo elastyczny grafik, który nie koliduje z moimi studiami. Myślę, że praca na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta pomogła mi w rozwoju osobistym. Interesuję się sztuką oraz finansami.

Jak wygląda przykładowy dzień Twojej pracy?

Pracuję na infolinii jednej z sieci handlowych. Przed rozpoczęciem pracy sprawdzam co mnie ominęło i czy nie pojawiły się nowe zalecenia. Pierwszych klientów witam z uśmiechem i przyjaznym tonem głosu. Zwykle na infolinii nie ma dużego ruchu – dzięki temu mogę rozmawiać z współpracownikami.

Każdego dnia rozmawiasz z ludźmi o różnych potrzebach i problemach. Jakie umiejętności uważasz za najważniejsze, aby móc zapewnić klientom fantastyczną obsługę?

Wyróżniłbym dwie cechy. Po pierwsze to empatia – osoby, które dzwonią potrzebują twojej pomocy, więc musisz zrozumieć ich punkt widzenia. Po drugie cierpliwość – na infolinii mogą pojawić się różne zakłócenia, więc czasem trzeba powtórzyć poprzednią wypowiedź i wszystko cierpliwie wytłumaczyć.

Dzięki za rozmowę! 

Przeczytaj inne rozmowy z konsultantami contact center w ramach cyklu #BohaterowieDniaCodziennego: 
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Lesia
Bohaterowie Dnia Codziennego: Dawid
Bohaterowie Dnia Codziennego z Majorel: Paulina
Bohaterowie Dnia Codziennego z Majorel: Natalia
Bohaterowie Dnia Codziennego z Majorel: Ania
Bohaterowie Dnia Codziennego z Majorel: Lidia
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Klaudia
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Denis