Opowiedz coś o sobie

Jestem studentką 4 semestru Psychologii – studia magisterskie. Ukończyłam 3 letnie studia licencjackie Psychologii w Biznesie – specjalność: zasoby ludzkie. Narodziły one we mnie miłość do psychologii i tematyki związanej z procesami, jakie zachodzą w człowieku (rozwój mózgu, choroby psychosomatyczne, zaburzenia psychiczne).

W naszej firmie pracuje od września 2021r. W czasie wolnym od pracy skupiam się na rozwoju osobistym poprzez czytanie książek, spędzanie dużej ilości czasu z najbliższymi oraz spacerowaniu lub jeździe na rowerze. Moje motto brzmi: “Rodzina jest najważniejsza” i tego staram się trzymać. Mam duże doświadczenie z kontaktem z Klientem face to face, na co dzień przekładam to na rozmowy na Infolinii, które kończą się w większości pozytywnie.

Opisz dzień z życia Agenta

Moje zmiany zazwyczaj zaczynają się od godziny 8:00. Lubię wstać wcześniej i przyszykować sobie duży dzbanek mojej ulubionej, ziołowej herbaty. Siadam przed komputerem chwilę przed rozpoczęciem zmiany i analizuję najnowsze powiadomienia, które usprawniają moją pracę. Rozmawiam z Klientami, odpisuję na maile i staram się pomagać moim najbliższym współpracownikom, jeśli wystąpi jakiś problem. Po pracy wyłączam komputer, gotuję coś pysznego i udaję się na spacer z moim chłopakiem (mój target na ciepłe, przyjemne dni to 17 tysięcy kroków 😄).

Każdego dnia rozmawiasz z ludźmi o różnych potrzebach i problemach. Jakie umiejętności uważasz za najważniejsze, aby móc zapewnić klientom fantastyczną obsługę?

Trzy najważniejsze umiejętności:
1. Empatia – zawsze próbuję zrozumieć drugiego człowieka, zagłębić się w dany problem i maksymalnie postarać się pomóc go rozwiązać.
2. Życzliwość – traktuję rozmowę z Klientem jak współpracę. Słucham człowieka, który potrzebuje rady, pomocy lub często nawet samego wsparcia psychicznego (Klienci potrafią zwierzać się z przeróżnych sytuacji życiowych). Nie wyobrażam sobie zakończyć rozmowę w sposób niekulturalny.
3. Wysoka kultura osobista – Infolinia powinna być miejscem, w którym Klient może uzyskać dane informacje, ale nie tylko – często kontaktują się z nami osoby, które nigdy nie zrealizowały zakupów w naszym sklepie i stoją przed taką decyzją. Staram się zachęcać do tego potencjalnego Klienta w bardzo kulturalny sposób, dzięki czemu potem będzie kojarzył tę markę z kompetentnym zespołem ludzi.

Dziękuję za wywiad! 

Przeczytaj inne artykuły z tej serii:
Bohaterowie Dnia Codziennego z Majorel: Lidia
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Klaudia 
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Denis
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Lesia