Opowiedz proszę coś o sobie

Mam na imię Lesia, jestem Ukrainką. To już trzeci rok mojej pracy w Majorel. Pracuję jako starszy specjalista ds. usług płatniczych. Mam tytuł magistra prawa, dziennikarstwa, a także ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacją Reklama i promocja.

Interesuję się marketingiem, reklamą, promocją, psychologią, fotografią, batikiem (malowanie na tkaninie). Lubię komunikować się z ludźmi, odkrywać ich małe wszechświaty. Uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca, kultury i tradycje.

Wszystkie umiejętności nabyte podczas studiów, a także moje pasje i zainteresowanie otaczającym mnie światem bardzo pomagają mi w codziennej pracy z klientami.

Opisz przykładowy dzień swojej pracy

Każdy dzień zaczynam z uśmiechem i chęcią pomocy jak największej liczbie osób. W mojej pracy bardzo ważne jest słuchanie klienta, zagłębianie się w istotę problemu i próba jego profesjonalnego rozwiązania. Zawsze staram się dopasować swoje podejście do temperamentu odbiorcy.

Bardzo ważne jest, aby nie tracić koncentracji przez cały dzień, zachować chłodny umysł i empatię. To dla mnie łatwe, ponieważ kocham ludzi i staram się pomóc w każdej sprawie tak dobrze, jak to tylko możliwe.

Kiedy koncentrujesz się na jak najszybszym i jak najefektywniejszym rozwiązaniu maksymalnej liczby zapytań klientów, dzień mija szybko i sprawnie.

Aby zachować równowagę, zwłaszcza gdy trafiają się trudni klienci, znajduję źródło siły i harmonii w swoich zainteresowaniach i w komunikacji z rodziną i przyjaciółmi.

Moja praca daje mi możliwość poszerzania horyzantów i patrzenia na każdą sytuację z różnych perspektyw. Uczy mnie efektywnego wykorzystywania swoich mocnych stron. Daje mi możliwość poczucia użyteczności i radości w pomaganiu innym w ich małych i wielkich sprawach, które mają dla nich spore znaczenie.

Każdego dnia spotykasz się z ludźmi o różnych potrzebach. Jakie umiejętności uważasz za najważniejsze, aby móc zapewnić klientom najlepsze doświadczenia?

Myślę, że najważniejszą cechą w mojej pracy jest umiejętność zrozumienia klientów, szczere współczucie i empatia, umiejętność postawienia się w sytuacji innego człowieka. 

Należy zawsze pamiętać, że nawet najmniejsza pomoc choćby jednej osobie może mieć ogromne znaczenie na całe jego życie. Każde małe dobro ratuje nasz wielki świat. Każda sprawa jest bardzo ważna i znacząca. Cieszę się, że mogę pracować w zespole wspaniałych ludzi i fachowców w swojej dziedzinie.

Dzięki za rozmowę! 

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce:
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel
Moja kariera w Majorel: od konsultanta do Team Managera 
Moja kariera w Majorel: od Konsultanta do Kierownika Operacyjnego