Poznaj Gagę

W Majorel tworzymy niesamowite doświadczenia klientów, które ludzie doceniają, a my jesteśmy z nich dumni. Bez względu na to, jaki jest problem, przychodzimy na ratunek z najbardziej odpowiednimi rozwiązaniami. Jest takie powiedzenie, które mówi: “nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny”, a my dodamy do tego, że czasami mogą oni nosić parę zestawów słuchawkowych i odznakę. W tym wywiadzie dowiecie się więcej o codziennych bohaterach Majorel, ich misjach i supermocach przez pryzmat Gagi.

Gaga dołączył do Majorel jako agent wsparcia technicznego w 2020 roku. Dzięki swojemu bystremu umysłowi i entuzjazmowi udowodnił, że jest świetnym graczem zespołowym i wartościowym członkiem naszego zespołu. Gaga jest jednym z codziennych bohaterów Majorel. Jego osobowość i historia zainspirowały nas do stworzenia wirtualnej postaci w ramach kampanii Majorel “Everyday Heroes of Majorel”. Kampania ta ma na celu pokazanie prawdziwych ludzi i ich historii w Majorel poprzez animowane opowiadania.

Majorel jest mozaiką krajów, kultur i ludzi o indywidualnym pochodzeniu i historii.

Gaga o Gadze

“Wszyscy w Majorel jesteśmy różni, a jednak stanowimy jeden zespół o tych samych celach i aspiracjach. Myślę, że moje pochodzenie jeszcze bardziej potwierdza tę tezę. Zdobyłem wykształcenie ekonomiczne, ale w życiu miałem różne zawody: Pasjonowałem się projektowaniem graficznym i równolegle z innymi obowiązkami zajmowałem się projektami projektowymi. Jestem wielkim fanem wina i kultury winiarskiej, więc przez pewien czas pracowałem także w branży winiarskiej. Moje życie jest związane z różnymi przygodami i doświadczeniami, które zawsze przyjmuję z radością”.

Opisz dzień z życia Agenta Wsparcia Technicznego

“Jako pracownicy wsparcia technicznego dbamy o to, aby technologia była zrozumiała i funkcjonalna dla każdego. Każdego dnia pomagamy klientom w rozwiązywaniu różnych problemów technicznych i/lub odpowiadamy na pytania. Po otrzymaniu zgłoszenia kontaktujemy się z klientem telefonicznie, za pośrednictwem czatu lub poczty elektronicznej. Zawsze staramy się jak najlepiej zrozumieć osobę i powód, dla którego się z nim skontaktowaliśmy, a następnie zdiagnozować problem. Na tej podstawie dostarczamy odpowiednie rozwiązania techniczne i upewniamy się, że klient jest zadowolony. Następnie przechodzimy do kolejnego zadania. Niezależnie od tego, czy chodzi o prosty problem, taki jak odzyskanie usuniętych obrazów, czy bardziej złożony, związany z aktualizacją systemu, zawsze służymy pomocą. Często stajemy się ratunkiem dla naszych klientów”.

Obejrzyj film i podążaj za Gagą w jego codziennej wyprawie do świata Majorel.

 

Każdego dnia spotykasz się z ludźmi o różnych potrzebach i problemach. Jakie umiejętności uważasz za najważniejsze, aby zapewnić klientom najlepsze doświadczenia w branży zaawansowanych technologii?

Zostałem przeszkolony przez wspaniałych Trenerów i Coachów. Są oni zawsze gotowi wspierać nowych pracowników już od pierwszych dni ich pracy w Majorel. Z mojego doświadczenia wynika, że ważne są: empatia, cierpliwość oraz umiejętność postawienia się w sytuacji drugiej osoby. Istnieją różne problemy, różne poziomy zrozumienia technologii i różni ludzie. Trzeba wiedzieć, jak podejść do nich indywidualnie i za każdym razem zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania. W ostatecznym rozrachunku widok zadowolonych klientów przynosi mi radość i satysfakcję.