Zobaczcie, co o pracy w Majorel powiedziało kilka osób, które przyjechało do Polski z różnych stron świata. 

Zebraliśmy kilka wypowiedzi od kilku pracowników Majorel Polska. Są to ludzie z bardzo różnych krajów. Różnimy się pochodzeniem, kulturą lub wyznaniem, ale traktujemy to jako naszą siłę – wszyscy się wzajemnie szanujemy i tworzymy #OneTeam. 

„Praca w Majorel jest niesamowitym wyzwaniem. Dzięki niej zdobywam doświadczenie w dziedzinie zarządzania obsługą klienta, a jednocześnie jestem częścią wielokulturowego środowiska.

Firma zapewnia nam różnorodny program benefitów, który pozwala mi (będąc wielkim fanem podróżowania) cieszyć się pobytem w Polsce poprzez wycieczki i spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu”.Orsolya Süle (Węgry).  

 

„Praca w Majorel Polska pomogła mi się rozwinąć. Pracuję w bardzo zróżnicowanym, wielokulturowym i otwartym zespole, który zawsze jest chętny do pomocy. Tutaj gdy tylko poznasz trochę lepiej zespół, od razu poczujesz się jak w domu. Praca w Majorel była jednym z najlepszych doświadczeń w mojej karierze zawodowej”. –  Tinashe Muzenda (Zimbabwe)

 

 

„To, co w Majorel lubię najbardziej to zróżnicowane i dobrze zintegrowane środowisko pracy, a także to, że jest tak wiele możliwości rozwoju osobistego. Świetni koledzy i kierownictwo. 🙂 ” – Godknows Muzenda (Zimbabwe). 

 

 

„Praca w Majorel to wspaniałe, przyjazne środowisko pracy, niesamowici współpracownicy oraz projekt, który jest dobrym startem kariery”.Flavio Ulises Lopez Santos (Meksyk)

„ Świadomość, że pomagam innym w trudnych sytuacjach, jest naprawdę satysfakcjonująca. Fajnie jest pracować w znanej międzynarodowej firmie, która daje realne korzyści i jest to stabilna, bezpieczna praca ”.Oscar Pelcastre (Meksyk). 

Jeżeli chcesz dołączyć do Majorel Polska i wspólnie z nami tworzyć #OneTeam, sprawdź aktualne oferty pracy. Czekamy na Ciebie!

Przeczytaj więcej artykułów i poznaj nas lepiej!

Nasze akcje CSRowe:


Wywiady:


Artykuły i poradniki:


Nasze inicjatywy dla pracowników:


Konkursy: