Pomaganie innym to dla nas największa radość, jako firmy, która przede wszystkim ceni drugiego człowieka.

Nie ma nic piękniejszego niż widok uśmiechu na gest dobroci! Społeczna odpowiedzialność biznesu, będąca nadrzędną wartością, jest wpisana w nasze DNA!

Postanowiliśmy wesprzeć słodkimi podarunkami trzy wyjątkowe miejsca: Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi, Dom Społeczny Konarskiego w Poznaniu oraz Coffee House, Nowa Nadzieja w Łodzi.

Zobaczcie tylko, ile radości sprawiły podopiecznym nasze paczki pełne łakoci i owoców!

paczki, kobieta z prezentami, pomoc

 

Co o nas mówią?

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi:

Takie cudeńka.

Właśnie dotarł do nas transport z paczkami – piękną i pyszną niespodzianką. Pomyślała o nas firma Majorel❤️ z Poznania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak obfity i słodki dar 😀. Bardzo bardzo pięknie dziękujemy😍❤️

podziękowanie za pomoc w dostarczeniu paczek świątecznych

Dziś spotkała nas przepyszna niespodzianka. Dzięki gorącym sercom ludzi z firmy Majorel Polska. Do naszych gości trafiły wspaniałe paczki wypełnione po brzegi pachnącymi owocami i okraszone czekoladową słodyczą.  Majorel Polska dziękujemy!

ludzie odbierający paczki

wnętrze paczki

kobieta w maseczce z paczką

kobieta pokazująca paczki w samochodzie

wnętrze paczki i produkty, dobro

Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomagać w tych trudnych czasach pandemii, a nasze działania wywołują bezcenny uśmiech na twarzach wielu ludzi. To właśnie jest najważniejsze w społecznej odpowiedzialności biznesu – aby dzięki swoim możliwościom, wspierać najbardziej potrzebujących.


Przeczytaj o innych naszych CSRowych akcjach: