Imponujące dystanse

Najlepsza trójka przebiegła naprawdę imponujące dystanse. Zwycięzcą został Rafał Misztal (597,5 km). Niewiele ustąpiła mu Monika Ambroziak (575,73 km). Na podium stanęła również Anna Kołos (273,7 km). Zazdrościmy kondycji i gratulujemy! 

Jak można przebiec tyle kilometrów w miesiąc? Oddajmy głos Monice. 

Odkąd pamiętam lubiłam rywalizację, niekoniecznie wyłącznie w sporcie 😉 Możliwość udziału w Igrzyskach APS-u była więc dla mnie świetną zabawą. Największym motywatorem do pokonania takiej liczby kilometrów był mój przeciwnik – Rafał, któremu serdecznie gratuluje wygranej 😊

Dzięki temu pojedynkowi bieganie nabrało dla mnie nowego znaczenia; poranna przebieżka była lepsza niż śniadanie, a popołudniowe „zbieranie kilometrów”, mimo że często wydawało się żmudne to na koniec sprawiało wielką satysfakcję. Myślę, że dzięki takim inicjatywom nawet sceptyk biegania jest w stanie się do niego przekonać, więc po cichu liczę na kolejne dyscypliny sportowe w Majorel 😊

Oto jedna z tras, którą pokonała Monika

Zwycięstwo Rafała

A jak do tej rywalizacji podchodził Rafał?

Odkąd pamiętam zawsze lubiłem dużo się ruszać. Przez to z czasem same spacery już mi nie wystarczały. Wtedy też przyszedł czas na bieganie. Bieganie, które od samego początku wraz z każdym kolejnym biegiem było stawianym sobie co raz to ambitniejszym celem do osiągnięcia. Osiąganie każdego z nich dawało ogromną satysfakcję oraz jednocześnie motywowało do podejmowania nowych wyzwań.

Rafał na trasie

Gdy pojawiła się okazja rywalizacji w Igrzyskach Majorel & APS, to nie wahałem się ani chwili tylko od razu podjąłem decyzję o starcie. Postawiony sobie cel był prosty, w miarę możliwości pokonać jak najwięcej kilometrów przy jednoczesnej możliwości rywalizacji z innymi. Rywalizacji, która trwała praktycznie do ostatnich chwil wyzwania, za co należą się podziękowania oraz gratulacje dla Moniki jak i całej reszty uczestników. To właśnie dzięki tej możliwości rywalizowania z innymi udało się osiągnąć taki rezultat.

Takie piękne widoki towarzyszyły treningom biegowym Rafała

Puchary dla najlepszych

Zwycięzcy otrzymali karty podarunkowe do sklepu sportowego oraz pamiątkowe pucharki. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć, jak prezentuje się puchar zwycięzcy na trasie biegowej. 

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się podczas wspólnej rywalizacji, z jeszcze bardziej ambitnymi celami. – mówi Rafał. 

Z pewnością tak będzie. 🙂 Przed nami jeszcze wiele ciekawych sportowych wyzwań i endorfin, więc nie chowajcie butów treningowych na dno szafy.

Check related posts