Jak przebiegały największe Targi Pracy w Szczecinie?

Nie tylko mogliśmy poznać wielu pracodawców i zapoznać się z ich ofertami, ale też zorientować się co do możliwości zatrudnienia. Stanowisko Majorel Polska cieszyło się sporą popularnością i ludzie chętnie pytali o naszą branżę oraz to, czym się zajmujemy i kogo aktualnie poszukujemy. Każdy kto odwiedził nasze stoisko mógł liczyć na prezent w postaci torby z naszymi firmowymi gadżetami oraz wyśmienitą krówkę na osłodę tego intensywnego dnia.

Oprócz wystaw pracodawców, uczestnicy mogli również wziąć udział w konferencji poświęconej tematowi Social Recruitingu, czyli sposobie budowania własnej marki osobistej w Social Mediach. Z myślą o studentach, poza ofertami pracy, przygotowano również stoiska dotyczące praktyk odbywających się poza granicami Polski.

Dzięki Targom Pracy w Szczecinie uczestnicy mogli nie tylko poznać nowych pracodawców (w tym oferty Majorel Polska i naszą kulturę organizacyjną), ale też poszerzyć swoją wiedzę i odkryć tajemnice sukcesu liderów różnych branży.

Majorel Polska na Największych Targach Pracy w Szczecinie

Nasze stoisko przyciągało uwagę zarówno niebieskim kolorem, jak i uśmiechniętą ekipą rekruterów Majorel, którzy chętnie odpowiadali na pytania zadawane przez zainteresowanych. Mogli dowiedzieć się m.in. o aktualnych ofertach pracy, znajomości jakich języków obcych poszukujemy, czym jest program Feel Good oraz co znaczy dla nas hasło #OneTeam. Nasz zespół rekrutacji opowiedział również zainteresowanym, jak wygląda praca konsultantów w contact center oraz klientów jakich branż obsługujemy. Dzięki temu uczestnicy targów mogli poznać nas lepiej.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów będziemy mogli odwiedzić Szczecin i zaprezentować się na Targach Pracy. Wszystkim, którzy nas odwiedzili, serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i liczymy na to, że kiedyś spotkamy się w jednym z naszych biur!

Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w Targach Pracy i spotkać się z nami na żywo, zapraszamy do zakładki „Aktualne oferty pracy”, gdzie znajdziecie nasze aktualne oferty.

Relacja z targów pracy:
na YouTube Majorel Polska
na YouTube
na Facebooku organizatora

patrycja

Przeczytaj inne artykuły na naszym blogu:
Dzień Matki w Majorel 
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Lesia 
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel