Certyfikat dla najlepszych firm

Great Place to Work to globalna organizacja i światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy. Od ponad 30 lat na świecie, a od 2008 roku również w Polsce, wspiera przedsiębiorstwa w rozwijaniu nowoczesnej kultury miejsca pracy opartej na zaufaniu, przyczyniając się tym samym do osiągania lepszych wyników biznesowych. Potwierdzeniem zaangażowania w nieustające budowanie coraz lepszej kultury organizacyjnej jest przyznawany przez Great Place to Work raz do roku certyfikat, który otrzymują tylko najlepsze firmy na podstawie sprawdzonej procedury, obejmującej informację zwrotną od Pracowników oraz analizę działań i programów prowadzonych w firmie w obszarach związanych z zasobami ludzkimi.

 

Pracownicy naszym największym atutem

Rygorystyczny proces certyfikacji Great Place to Work bierze pod uwagę przede wszystkim anonimowe i niezależne opinie Pracowników w takich obszarach jak: zaufanie, duma i solidarność w miejscu pracy – to właśnie dlatego ten certyfikat jest dla nas tak ważny. W Majorel Polska wierzymy bowiem, że to Pracownicy są naszym największym atutem i nie ma dla nas lepszej nagrody niż świadomość, że starania, które podejmujemy każdego dnia, aby tworzyć miejsce pracy oparte na naszych wartościach – kreatywności, szacunku i doskonałości – są doceniane, lubiane i szanowane.

Otrzymanie tak prestiżowego certyfikatu i możliwość posługiwania się nim jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, zwłaszcza, że jako marka na rynku istniejemy dopiero 4 lata. Mimo tak krótkiego „stażu” jest to dla nas swoiste potwierdzenie zaangażowania w tworzenie kultury pracy, która przyciąga i zatrzymuje największe talenty.

Chcemy, aby w środowisku, które na co dzień kreujemy, każdy czuł się doceniany, wspierany i inspirowany do osiągania szczytów swoich możliwości. Dlatego też wspieramy kulturę zaufania, szacunku i współpracy, w której wszyscy są upoważnieni do przejmowania odpowiedzialności za swoją pracę i realizowania swoich pasji. Pomaga nam w tym m.in. Feel Good Program – globalna inicjatywa, której nadrzędnym celem jest tworzenie zaangażowanej społeczności wzmacniającej głos naszych Pracowników oraz wpływającej na dobre samopoczucie, aktywność, naukę i rozwój wszystkich członków zespołu #OneMajorel. Wierzymy, że inwestycja w otwartą, przyjazną atmosferę, w której każdy może czuć się sobą, dobre samopoczucie naszych Pracowników, elastyczne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego to najlepsza inwestycja, którą jako firma podejmujemy każdego dnia i która pozwoli nam nie tylko dalej utrzymać pozycję lidera branży outsourcingu, ale również cieszyć się prestiżowym certyfikatem “Great Place to Work® Certified” w kolejnych latach.

Przeczytaj inne artykuły na naszym blogu:
Be smart – visit Smart Place
Majorel na Targach Pracy w Szczecinie 
Kobiety Liderki w Majorel 
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce