„Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego​” – Bill Shankly.

Co zapamiętamy z EURO 2020? Jako Polacy pewnie rozczarowanie, ale również dobrą grę i remis z Hiszpanią. Rekordową liczbę goli samobójczych, niesamowite rzuty karne, bohaterską Danię i akcje z Coca-Colą. Poziom meczów był naprawdę wysoki, było sporo niespodzianek – ci, którzy zdecydowali się na śledzenie mistrzostw, z pewnością się nie zawiedli. 

W Majorel zapamiętamy również emocje związane z konkursem Mistrzowska Rozgrywka Majorel & APS. Na wewnętrznej grupie na Facebooku obstawialiśmy wyniki meczów EURO. Do wygrania były vouchery do oficjalnego sklepu reprezentacji Polski o wartości 350 złotych (za najlepsze obstawianie fazy grupowej) oraz 500 złotych (za najcelniejsze “strzały” podczas całych mistrzostw). 

Do grupy dołączyło prawie 150 osób, więc konkurencja była naprawdę duża, a rywalizacja zacięta. Bezkonkurencyjny okazał się Krzychu Małecki, który strzelał celniej niż Lewandowski – zarówno po fazie grupowej, kiedy o jeden punkt wyprzedził kilku konkurentów, jak i na sam koniec turnieju. Tym samym wygrał honor, satysfakcję oraz vouchery. Trzeba przyznać, że typy Krzysztofa były imponujące i poza pracą w Majorel Polska, spokojnie mógłby zająć się jasnowidztwem.  

Krzysztof pozuje ze swoimi nagrodami.  

Drugie miejsce zajęły aż trzy osoby – Olga Scholtz, Tomasz Marek oraz Adam Konowalczyk. Postanowiliśmy nagrodzić je repliką oficjalnej piłki Euro oraz zestawem gadżetów od Majorel. 

Olga przez całe mistrzostwa utrzymywała się w ścisłej czołówce “typerów”- ostatecznie zajęła drugie miejsce w konkursie. 

Piłkarskich sensacji na Euro 2020 było sporo, obstawiać nie było łatwo, więc tym bardziej gratulujemy wszystkim najlepszym “typerom”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy to podczas Mistrzostw Świata w Katarze.