Osiem niesamowitych zespołów

Do rywalizacji zgłosiło się 8 zespołów z różnych projektów oraz pionów wspierających. W drużynach grało po 6 osób + rezerwowi. Teamy zostały podzielone na dwie grupy – tak jak w Lidze Mistrzów, najlepsi przechodzili do kolejnej rundy, a ci gorsi odpadali.  Chyba nikt się spodziewał się aż tak zaciętej i tak wyrównanej rywalizacji. Kilka drużyn zakończyło fazę grupową z taką samą liczbą punktów i o przejściu do półfinałów musiał decydować stosunek bramek.

Piłkarska integracja #OneTeam

Sport to zawsze dobry sposób na integrację. Niektóre zespoły składały się z piłkarzy z kilku projektów. Z racji, że społeczność Majorel jest międzynarodowa, w rywalizacji brali udział piłkarze z różnych krajów. Warto wspomnieć, że w jednej drużyn grały również dwie świetne dziewczyny. Podejrzewamy, że nasz turniej zmotywował niektórych do tego, żeby zacząć się spotykać na treningi. Wszystkiemu przyglądali się fantastyczni, niezawodni kibice, którzy oklaskiwali piękne akcje swoich faworytów.

Fantastyczni zwycięzcy

W finale spotkały się dwie drużyny, które tego dnia były zdecydowanie najlepsze. To był ich drugi mecz – wcześniej, w grupie ich mecz zakończył się remisem. Co to były za emocje! O ostatecznym zwycięstwie zespołu AntiDSAT przesądził zaledwie jeden gol. Dla najlepszych przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy i medale, ale naprawdę wszyscy zasłużyli na oklaski.

To dopiero początek

Pierwszy turniej piłkarski Majorel & APS okazał się sporym sukcesem, a następne… będą jeszcze lepsze. Wiemy co możemy poprawić. W przyszłości planujemy zawody w naszych innych lokalizacjach. Co więcej, również fani innych dyscyplin sportowych powinni być zadowoleni. Naprawdę warto być członkiem drużyny #OneTeam.

Przeczytaj podobne artykuły:
Liga Typerów Majorel i APS – Mistrzostwa Świata w siatkówkę
Wyzwanie rowerowe Majorel & APS 
Mistrzowie Literaków z Majorel & APS 
Igrzyska Olimpijskie Majorel & APS 
Mistrzowska rozgrywka Majorel