Masz doświadczenie związane z customer service? A może dopiero chcesz zacząć przygodę z call center?  Niezależnie od tego, w Majorel chcemy dać Ci szansę na to, żebyś w pełni wykorzystał swój potencjał.

Działamy międzynarodowo. Możesz kojarzyć nas jako lidera branży outsourcingowej. Współpracujemy z największymi firmami z całego świata. Tworzymy dla nich biura obsługi klienta.

Nasi pracownicy doceniają dobrą atmosferę panującą u nas w firmie, co jest dla nas niezwykle ważne.  Wizja naszej firmy łączy się z trzema wartościami – kreatywnością, doskonałością i szacunkiem. Poznaj inne powody, dla których warto dołączyć do Majorel.

Co mówią o nas pracownicy Majorel Polska?

Zobacz aktualne oferty w Majorel Polska

Poznaj program Feel Good

Program Feel Good ma na celu to, żeby każdy pracownik Majorel czuł się u nas dobrze. Ambasadorowie Feel Good przygotowują lokalne inicjatywy i wspierają nowych kolegów. 

  • Lubimy celebrować ważne chwile
  • Dbamy o Twoje dobre samopoczucie
  • Zapewniamy Ci środowisko do nauki i rozwoju
  • Organizujemy akcje związane ze sportem i dobrym odżywianiem
+
PRACOWNIKÓW
LOKALIZACJI
NARODOWOŚCI
+
ŚREDNI CZAS WSPÓŁPRACY Z KLIENEM
+
KLIENTÓW

#OneTeam

Zapewniamy naszym pracownikom możliwości szkolenia, rozwoju osobistego i awansu. Mamy plan na każdego pracownika, dzięki czemu może rozwijać się cała nasza firma. Pochodzimy z różnych krajów i z różnych kultur, ale wszyscy się wzajemnie szanujemy i wspólnie tworzymy #OneTeam.  

Majorel to wiedza ponad 55.000 pracowników zatrudnionych w 30 krajach. Dołącz do nas. 🙂 

Media społecznościowe

Chcesz być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w Majorel?
Śledź nas w mediach społecznościowych!

 LinkedIn