Masz doświadczenie związane z customer service? A może dopiero chcesz zacząć przygodę z call center?  Niezależnie od tego, w Majorel chcemy dać Ci szansę na to, żebyś w pełni wykorzystał swój potencjał.

Działamy międzynarodowo. Możesz kojarzyć nas jako lidera branży outsourcingowej. Współpracujemy z największymi firmami z całego świata. Tworzymy dla nich biura obsługi klienta.

Nasi pracownicy doceniają dobrą atmosferę panującą u nas w firmie, co jest dla nas niezwykle ważne.  Wizja naszej firmy łączy się z trzema wartościami – kreatywnością, doskonałością i szacunkiem. Poznaj inne powody, dla których warto dołączyć do Majorel.

Great Place to Work

W Majorel Polska możemy oficjalnie używać certyfikatu Great Place to Work. To dla nas niezwykle ważne i cenne wyróżnienie, ponieważ podstawą jego przyznania jest opinia samych pracowników na temat miejsca pracy.

Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego Majorel jest Great Place to Work, koniecznie przeczytajcie artykuł na naszym blogu.

Zobacz aktualne oferty w Majorel Polska

Co mówią o nas pracownicy Majorel Polska?

Poznaj program Feel Good

Program Feel Good ma na celu to, żeby każdy pracownik Majorel czuł się u nas dobrze. Ambasadorowie Feel Good przygotowują lokalne inicjatywy i wspierają nowych kolegów. 

  • Lubimy celebrować ważne chwile
  • Dbamy o Twoje dobre samopoczucie
  • Zapewniamy Ci środowisko do nauki i rozwoju
  • Organizujemy akcje związane ze sportem i dobrym odżywianiem
+
PRACOWNIKÓW
LOKALIZACJE
+
NARODOWOŚCI
+
ŚREDNI CZAS WSPÓŁPRACY Z KLIENTEM
+
KLIENTÓW

#OneTeam

Zapewniamy naszym pracownikom możliwości szkolenia, rozwoju osobistego i awansu. Mamy plan na każdego pracownika, dzięki czemu może rozwijać się cała nasza firma. Pochodzimy z różnych krajów i z różnych kultur, ale wszyscy się wzajemnie szanujemy i wspólnie tworzymy #OneTeam. 

W Majorel różnorodność jest częścią naszego DNA. Czujemy się zobowiązani do zapewnienia równych szans zatrudnienia i tworzenia środowiska integracyjnego dla wszystkich kandydatów i pracowników. W procesie rekrutacji są brani pod uwagę wszyscy kandydaci – bez względu na płeć, rasę, kolor skóry, wyznanie, religię, pochodzenie narodowe, wiek, niepełnosprawność, stan cywilny, ciążę, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową.

Majorel to wiedza ponad 55.000 pracowników zatrudnionych w 30 krajach. Dołącz do nas. 🙂

Media społecznościowe

Chcesz być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w Majorel?
Śledź nas w mediach społecznościowych!

 LinkedIn  Facebook   Instagram