Jedno kliknięcie dzieli Cię od rozpoczęcia kariery z nami

Prowadzimy dwie dodatkowe lokalizacje w Krakowie i Wrocławiu, głównie dla wiodącej globalnej marki, która specjalizuje się w internetowych platformach wyszukiwania i wideo.

Kraków to miasto, które łatwo pokochać. Położony w południowej Polsce, wyróżnia się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i bogatą historią. A to tylko zaproszenie do tego oszałamiającego miejskiego środowiska pełnego nowoczesnych przestrzeni, modnych restauracji i barów. Kraków jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych w Polsce i co roku przybywa do niego wielu nowych mieszkańców.

Wrocław to tętniące życiem miasto położone nad Odrą w zachodniej Polsce. Poprzecinane licznymi dopływami i kanałami, jest wyjątkowym miastem 12 wysp i ponad 100 mostów. Wrocław jest znanym ośrodkiem biznesowym i akademickim w Polsce. To miejsce jest szczególnie popularne wśród studentów i emigrantów dzięki prężnie działającemu środowisku biznesowemu  i przyjaznej atmosferze.

Napędzani przez naszych ludzi

Ponad 66 800 pracowników Majorel na całym świecie wyróżnia szczególny rodzaj motywacji – zawsze chcemy iść dalej i każdego dnia robić to, co najlepsze. Jesteśmy nieustępliwi, zaradni, odporni, energiczni i skoncentrowani na swoich obowiązkach. Jeśli też taki jesteś, zapewnimy Ci środowisko, w którym będziesz mógł się rozwijać.