Znajdź idealną lokalizację

Każde z miast, w których pracujemy ma do zaoferowania naprawdę wiele. W Polsce działamy w Poznaniu, Płocku, Krakowie i Wrocławiu.

Poznań

Poznań to prężnie rozwijające się miasto w zachodniej Polsce, stolica województwa wielkopolskiego. Ma ponad pół miliona mieszkańców i leży w najbardziej rozwiniętym gospodarczo regionie Polski. Z Poznania szybciej dojedziesz do Berlina niż do Warszawy. To miasto tętni życiem – na jego terenie znajduje się prawie sto klubów i pubów. Poznańskie uczelnie są jednymi z ważniejszych w kraju. W granicach miasta mieszczą się cztery wielkie jeziora. To wspaniałe miejsce do uprawiania sportów wodnych i do rekreacji. Warto wspomnieć również o tym, że stolica Wielkopolski to gospodarz jednego z piękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych.

Oferty pracy Poznań

Poznań, **Poland**

Kraków

Jedno z najsłynniejszych miast w Polsce, które każdego roku odwiedzane jest przez miliony turystów. Była stolica, można tu znaleźć mnóstwo miejsc niezwykle ważnych dla kraju. Krakowski rynek jest największym rynkiem w Europie. W 1978 roku miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W Krakowie studiują ludzie z całego świata – aż 200 000 mieszkańców to studenci. Według legendy mieszkał tu smok, który został pokonany przez sprytnego szewca. Mnóstwo zieleni i królowa polskich rzek Wisła sprawią, że z pewnością będziesz czuł się tutaj dobrze.

Oferty pracy Kraków

Kraków, **Poland**

Wrocław

Jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Położone u podnóża Sudetów, nad rzeką Odrą. Mówi się, że to miasto 12 wysp i ponad 100 mostów. Stolica Dolnego Śląska słynie z wspaniałego ratusza, pięknego Ogrodu Botanicznego i nowoczesnego Ogrodu Zoologicznego. Miłośnicy kultury nie będą się tu nudzić – we Wrocławiu prężnie działają teatry, opera, filharmonia, muzea, galerie oraz liczne kluby. To również jeden z największych ośrodków uniwersyteckich w kraju. Wrocław jest miastem pełnym zieleni, ośrodków sportowych i zabytków. Jego dodatkowym plusem jest położenie na mapie – międzynarodowy port lotniczy, dworce kolejowe oraz autostrada zapewniają połączenie z całym światem.

Oferty pracy Wrocław

Wrocław, **Poland**

Poznaj nasz program Feel Good

Program Feel Good został opracowany po to, żeby każdy z pracowników lub współpracownikow Majorel czuł się u nas dobrze. Wszystkie z naszych lokalizacji mają ambasadorów Feel Good, którzy przygotowują lokalne inicjatywy i wspierają nowych kolegów – od konsultantów call center aż po team managerów.
Feel Good Body

Careers

Znajdź oferty pracy

Media społecznościowe

Chcesz być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w Majorel?
Śledź nas w mediach społecznościowych!

 LinkedIn  Facebook   Instagram