Opowiedz coś o sobie

Mam kilka zainteresowań. Przede wszystkim jest to kosmetologia, z której zrobiłam licencjat. Interesuje mnie także polityka. Kocham tańczyć – dwa razy w tygodniu chodzę na zajęcia z jazzu. Co więcej, raz na jakiś czas wybieram się również na warsztaty z tańca. Moim kolejnym zainteresowaniem jest sport – przede wszystkim siatkówka, ale bardzo lubię również śledzić poczynania naszych skoczków narciarskich lub piłkarzy ręcznych.

Jak wygląda Twój "typowy" dzień pracy?

Kocham spać, w związku z tym z wielkim trudem zwlekam się z łóżka. Następnie oczywiście czas na włączenie komputera oraz zalogowanie się do systemu. Nastawiam się pozytywnie, aby jak najlepiej pomagać klientom.

Wbijam się na “ready” i zaczynam odpowiadać na potrzeby ludzi. Następnie w wolnej chwili przygotowuje sobie śniadanie. Po posiłku zaczynam intensywną prace i staram się pomagać najlepiej, jak to tylko jest możliwe.  Koło godziny 14:00 nachodzi czas przerwy, a w czasie przerwy zazwyczaj przygotowuje sobie obiad.

Po przerwie zabieram się do dalszej pracy. Prowadzę miłe, spokojne rozmowy z klientami. A po wykonanych obowiązkach, biegnę na zajęcia z tańca.

Jakie cechy powinien mieć idealny konsultant?

Aby móc jak najlepiej pomóc klientowi najbardziej potrzebna jest cierpliwość oraz wyrozumiałość. Oczywiście należy również wykazywać się empatią.

Dzięki za rozmowę! 

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce:
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel 
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Denis
Bohaterowie dnia codziennego z Majorel: Lesia