NASZA SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako społeczność Majorel Polska pomagamy też na inne sposoby. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dlatego chętnie angażujemy się w inicjatywy wspierające otoczenie, w którym funkcjonujemy. W ubiegłym roku wsparliśmy m.in. WOŚP oraz Szlachetną Paczkę, a na dachu biurowca w jednej z naszych poznańskich lokalizacji w kolorowej pasiece zamieszkały pszczoły. Z wiadomych przyczyn, w szczególny sposób skoncentrowaliśmy się również na pomocy naszym przyjaciołom, ich rodzinom oraz uchodźcom z Ukrainy.

Majorel w ubiegłym roku przekazał na cele charytatywne ze środków własnych ponad 250.000 zł, wspierając m.in. Polską Akcję Humanitarną, Wieka Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi, Szlachetną Paczkę.

W MAJOREL TWORZYMY PRZESTRZEŃ DO POMAGANIA

Nie ustajemy również w angażowaniu naszej społeczności #OneTeam w różnorodne akcje charytatywne. Dzięki temu trafiamy do wielu serc, umysłów i wrażliwości. Pomagamy osobom starszym, dzieciom, środowisku naturalnemu, chorym, zwierzętom. Jednym słowem wszystkim tym, którzy pomocy potrzebują.

Każdy z naszych Pracowników i Współpracowników ma szansę znaleźć w Majorel taką inicjatywę, która będzie zgodna z jego wartościami, dzięki czemu będzie chciał się w nią zaangażować. Często wystarczy jeden mail albo post w Social Mediach, aby nasze lokalizacje błyskawicznie zapełniły się produktami spożywczymi lub ubraniami dla potrzebujących, a także karmą lub kocami dla naszych czworonożnych przyjaciół ze schronisk.

W styczniu, tak jak w zeszłym roku, zespół #OneTeam zagra razem z i dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy nadzieję, że dzięki różnym akcjom, które przygotowujemy w ramach wewnętrznego Programu Feel Good zachęcimy naszych kolegów i koleżanki do udziału i pomocy w słusznej sprawie. 😊

WIELU Z NAS POMAGA RÓWNIEŻ PO PRACY

Już niebawem na naszych Social Mediach będziecie mogli przeczytać również krótkie wywiady z naszymi kolegami i koleżankami, którzy swój czas i dobre serca regularnie ofiarują innym, działając charytatywnie również poza pracą. Ania, Kuba, Zuzanna i Wiktoria opowiedzą dlaczego mądre pomaganie jest tak potrzebne, o satysfakcji, jaką odnajdują w pracy wolontariusza oraz radości z dzielenia się dobrem.

Przeczytaj inne artykuły o naszych akcjach charytatywnych:
Pomagamy Ukrainie 
Adoptowaliśmy zwierzę – Witaj Maju w Majorelu 
Dzielimy się dobrem – paczki dla potrzebujących 
Kolejny raz dzielimy się dobrem 
Ekologiczne działania w Majorel Polska